Войти

На Кіровоградщині провели в останню путь морського піхотинця (ФОТО,ВІДЕО)

На Кіровоградщині в с. Верхньоінгульське провели в останню путь Павла Савлука, морського піхотинця, який 9 травня пішов з життя після тяжкого поранення.

Проститись з побратимом приїхали «морпехи» з його військової частини, ветерани АТО з Кропивницького, військовий комісар району, рідні, близькі, односельці. Панахиду відправив православний священник.

Павло Савлук народився 29 січня 1991 року в с. Плетений Ташлик Маловисківського району Кіровоградської області. Неодружений, дітей не мав.
 
В 2006 році закінчив Оситнянську загальноосвітню школу I-II ступенів Новомиргородського району. У 2011 році закінчив Кіровоградський навчальний центр № 6 за професією столяр-будівельник.
 
Проживав у с. Верхньоінгульське Бобринецького району Кіровоградської області.
В червні 2016 року пішов служити за контрактом до Збройних сил України. Після навчання в169-му навчальному центрі, проходив службу в 36-й бригаді морської піхоти.
 
Військовий комісар Бобринецького військового районного комісаріату Микола Капітоненко розповідає, що знав Павла особисто, чоловік в майбутньому планував пов’язати своє життя зі службою у війську.
- Хороший був хлопець – чесний справедливий. Був спортсменом, займався східними єдиноборствами. Мав багато планів на майбутнє: піти навчатись, хотів пов’язати своє життя з військовою службою.
Загинув Павло Савлук внаслідок вогнепального кульового наскрізного поранення скронево-потиличної ділянки голови, отриманого 30 квітня 2017 року під час виконання бойового завдання в зоні АТО неподалік Водяного Ясинуватського району Донецької області. 9 днів лікарі боролись за його життя у Дніпрі в обласній клінічній лікарні імені Мечникова.
 
 
Павло Савлук став другим бійцем з Бобринецького району, який загинув цього року, та одинадцятим за весь час проведення антитерористичної операції на сході країни.
 
Последнее изменение: Понедельник, 15 Май 2017 13:39
Другие материалы в этой категории: « На Кировоградщине в лесу нашли труп военного

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить